Öncü yaklaşımlar, yenilikli çözümler 0850 888 6297 [email protected]
Uludağ Bilişim Hakkımızda1

2002 yılında hayalini kurduğumuz, Türkiye'nin Lider Bilişim firması olmak için çalışırken hep birlikte başarmanın yollarını aradık. %100 yerli sermaye ile geliştirdiğimiz kurumsal iş yazılımları, e-devlet uygulamaları
ve kamu projeleri ile işletmelerin gelişimine eşlik ediyoruz.

 

Kurulduğumuz günden bugüne, farklı birçok sektörün isteklerini ve gereksinimlerini gözlemleyen, analiz eden, kendi deneyimimizi ve bilgimizi de katarak projeleri geliştirmeye ve teknolojilerinin kalitesini yükseltmeye devam ediyoruz.

 

Bilgi Sistemlerini "Yazılım Ürünleri" tasarlayan ve kuran, bu sistemlerin servis ve destek hizmetlerini sağlayarak başlayan yolculuğumuzdaki istikrarlı başarımızı, günümüze kadar farklı birçok sektörlerdeki yazılım projeleri ile geliştirmeye devam etmekteyiz.
 

Ekibimiz farklı profillerde; mühendisler, teknisyenler ve idari personellerden oluşmaktadır. Personelimizin yıllık ortalama üretim kapasitesi 143.520 kişi / saattir. Böylelikle yetkin ve dinamik ekibimiz müşterilerimize
en iyi hizmeti sunabilmektedir.

 

Asya Kıtası, Balkanlar ve Arap Emirlikleri de dâhil olmak üzere, Türkiye genelindeki 120+ aşkın iş ortağı ile yetenekli ve yenilik peşinde koşan 550+'den fazla üyesi olan dinamik ekiplerimizle gücümüze güç katıyor ve mesafeleri kısaltıyoruz.

Uludağ Bilişim Hakkımızda2
Uludağ Bilişim Hakkımızda3

Tüm paydaşların birbirleriyle etkileşime geçebildiği ekosistemimizde 120+ aşkın iş ortağımızla birlikte, gücümüzü geleceğe yatırım yapan işletmelerin başarısı ve karlılığını artırmak için harcıyoruz. 75+ farklı sektörde müşterilerimizin girişimcilikten dünya devi olmaya kadar süren yolculuklarının her aşamasında ihtiyaç duyabilecekleri tüm Bilişim çözümlerini üretiyoruz.

 

Yazılımı sadece bir ürün olmaktan çıkartıp binlerce müşterimize eğitimler vererek zorlu süreçlerini kolaylaştırırken, Ulutek Teknoloji Geliştirme Bölgesindeki ARGE ofislerimizde yeni projeleri iş hayatına kazandırıyoruz.

Kazancımızın büyük bir oranını ARGE ve inovasyon yatırımı yaparak yenilikçi teknolojileri Türkiye'nin güçlü işletmelerine kazandırırken 2013'dan bu yana Distribütörlük ve Bayilik ağımızla yurtdışı projelerimizle de ağırlıklı olarak çözüm üretmeye devam ediyoruz.

 

Son 8 yıldır ortalama %40'ın üzerinde gerçekleşen büyüme oranlarına ulaşmamızı sağlayan
iş modellerimizi geleceklerini inşa eden 100.000+'den fazla müşterimizle paylaşarak
birlikte büyüyoruz.

 

Dünyanın her yerindeki iş kolları için; yeni fikirler ve yeni teknolojiler geliştirmeye,
değer katmaya ve hayallerine ortak olmaya devam ediyoruz.

Uludağ Bilişim Hakkımızda4
Global Projelerimiz
NBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı Logo

NBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı

Sistemimiz ile doktorlarımızın ve hemşirelerinin hastalarına ait veri girişi ve veri gönderimi işlemlerini güvenilir, kolay ve hızlı bir şekilde bakanlık sunucularına iletilmesini sağlamakla birlikte, detaylı analiz ve raporlamaların 1 dakikadan daha kısa bir sürede listelenip çıktı olarak alınmasını sağlamaktayız.
NBYS AH - Aile Hekimliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı Logo

NBYS İSG & İBYS - İşyeri Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı

Yazılım sistemimiz sayesinde OSGB, İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlarının sözleşme imzaladıkları kurum ve firmaların çalışanlarına uyguladıkları muayene, izlem, eğitim, toplantı, ekipman, raporlama, analiz ve takipleri vb. işlemlerinin 15 Ana Menü ve toplamda 124 Modüllü artırımlı mimari yapısıyla internete bağlı olan her telefon, tablet ve bilgisayar üzerinden yapılıp bakanlık sunucularına e-imza ile gönderilmesini sağlamaktayız.
NBYS KLİNİK - Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı Logo

NBYS Klinik - Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı

NBYS Klinik Yazılımımız; hastalar, randevular, telefonlar, ödemeler, tahsilatlar, tahliller, cari, stok, aşı ve rapor takipleri gibi tüm işlemleri kolayca takip edebilmek, bakanlık sunucularına verileri gönderebilmek için tasarladığımız bir otomasyon sistemidir.
NBYS KLİNİK - Muayenehane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
NBYS HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı
NBYS HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı Logo

NBYS HBYS - Hastane Bilgi Yönetim Sistemi Yazılımı

Klinik Modüller ve İdari Modüller olmak üzere 2 ana başlıkta 32+ modül ile SBYS VEM 2.0 verimodeli uyumlu olarak kullanıcı deneyimi ve artırımlı mimari yapısıyla güncel olarak tasarlanmaktadır.
Sağlık Aktuel Logo

Saglikaktuel.com

2006 yılında kurulan Sağlık Aktüel; en güncel SGK, sağlık, mevzuat, doktor haberlerini tanıtan, ruhsat, kadro ve branş danışmanlık hizmetleri sunan dijital bir platformdur.
Saglikaktuel.com
Doktorarandevu.com
 
Doktora Randevu Logo

Doktorarandevu.com

Özel muayenehane doktorlarına randevu ve tanıtım olanağı sağlayan dijital bir platformdur.
Amacımız; hastaların en iyi doktoru bulması ve en kolay şekilde randevu alması amacıyla oluşturduğumuz bu platformda hastaların tedavi süreçlerinin sorunsuz bir şekilde yürütebilmesi için daima hastaların yanında yer almak ve mümkün olan en iyi tedaviyi her zaman her yerde kolayca bulmalarına olanak sağlamak.
 
Paratut Logo

Paratut.com

Firmaların; e-Fatura, e-Arşiv ve e-SMM Finansal Yönetim ve Müşteri İlişkileri Yönetimi ile satış öncesinden, satış sonrasına finansal işlemlerini verimli yönetebilmesini sağlayan Ön Muhasebe Bilgi Yönetim Sistemidir.
Paratut.com
 
Endavet.com
Endavet Logo

Endavet.com

Düğün ve davet organizasyonları için binlerce seçenek sunan firmaları, güzellik ve bakımda hizmet veren uzman ve merkezleri, restoran, cafe ve birçok lezzet mekanını, spor ve sağlık alanında hizmet veren danışmanları ve merkezleri bünyesinde bulunduran, uygulama ve web sitesi ile kullanıcıya kolay ve kaliteli hizmet sunan, Türkiye’nin ilk ve tek dijital platformudur.

 

Treat Office Logo

Treatoffice.com

Uluslararası tanınmış hastaneleri ve klinikleri bulup karşılaştırabileceğiniz ve tıbbi seyahatinizi ayarlayabileceğiniz çevrimiçi bir tıbbi seyahat hizmetidir.
Treatoffice.com
Qbuton.com
Qbuton Logo

Qbuton.com

Müşteri Memnuniyeti, Etkinlik ve Anket Ölçme Sistemi ile kolaylıkla anketler oluşturup, oylama sunabileceğiniz ve derinlemesine Pazar araştırması yapabileceğiniz bir platformdur.
Todomng Logo

Todomng

Todomng ile Her şeyi organize et! Her zaman güvenebileceğiniz bir görev yöneticisi! Zamanınızı etkili bir şekilde yönetin! Görevlerinizi ve projelerinizi kolayca düzenleyin ve önceliklendirin.
Todomng